64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 10.04.2019

Розглянуто проблемні питання мешканців

Голова райдержадміністрації А.Л.Конопля  відвідав з робочою поїздкою  Бердянський старостинський округ Зачепилівської селищної ради.

У ході робочої поїздки головою райдержадміністрації проведено прийом громадян. Звернення  стосувалися аграрної політики і земельних відносин, щодо подальшої роботи медичних закладів. За результатами розгляду звернень надано роз’яснення.

Під час робочої поїздки Андрій Леонідович провів огляд стану будівництва амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с.Бердянка. обговорено проблемні питання, шляхи їх вирішення та строк виконання запланованих робіт.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаю вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваюсь, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

Голова Зачепилівської районної державної адміністрації

А.Л. Конопля

Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди