64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 11.04.2019

Заступником голови районної державної адміністрації проведено засідання комісії по розгляду заяв з питань призначення житлових субсидій

11.04.2019 року заступником голови районної державної адміністрації О.Л. Соколовим  проведено засідання комісії по розгляду заяв з питань призначення житлових субсидій, пільг та державних соціальних допомог.

На засіданні комісії розглянуто 7 заяв щодо призначення населенню житлової субсидії, 4 заяви щодо призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та одна заява щодо призначення пільги за місцем фактичного проживання.

         По кожній справі були прийняті рішення з урахуванням конкретних обставин.

 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаю вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваюсь, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

Голова Зачепилівської районної державної адміністрації

А.Л. Конопля

Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди