64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 12.04.2019

Відбувся творчий вечір «Мій рідний край оспіваний піснями»

12 квітня 2019 року в Зачепилівському районному будинку культури відбувся творчий вечір «Мій рідний край оспіваний піснями», присвячений 30-річчю з дня заснування самодіяльного вокального гурту «Калина» Зачепилівського РБК.

    Самодіяльний вокальний гурт «Калина»  з перших днів створення  став яскравим, самобутнім явищем в культурно – мистецькому житті селища, популяризатором кращих зразків народної української пісні, саме народної пісні, тієї, що в різних регіонах України передавалася з  покоління в покоління як святий, неоціненний народний скарб. 

     Від концерту до концерту розквітає вокальний гурт «Калина». Цікавих сторінок у біографії гурту  немало. Це творчі виступи і перемоги на різноманітних культурно-мистецьких заходах.

      Гостями заходу були перший заступник голови Зачепилівської районної державної адміністрації Лариса Миколаївна Ружинська, голова Зачепилівської районної ради Іван Іванович Загній, голова Зачепилівської селищної ради Юрій Вікторович Кривенко, голова ради районної організації Організації ветеранів України Тетяна Миколаївна Шур.

     Щирими і теплими словами самодіяльний вокальний гурт «Калина» привітали Іван Іванович Загній, Юрій Вікторович Кривенко  та шанувальники колективу.

    Щастя людини – у творчості. Вона – джерело духовної насолоди, цінностей, що відкривають шлях до храму душі,  до краси. І такі люди, як Олександра Олексіївна Попова – керівник гурту і учасники «Калини», упродовж усього життя творять невмирущий світ краси, примножуючи духовну скарбницю попередніх поколінь, зводячи високо у піднебесся сонцесяйний храм української національної культури.

     Творчий вечір, подарував  глядачам чарівну, ні з чим незрівняну пісню, якою і славиться колектив. Сподіваємося, що багатоголосся «Калини» ще довго лунатиме над нашим краєм, даруючи неповторні хвилини української пісні.

 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаю вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваюсь, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

Голова Зачепилівської районної державної адміністрації

А.Л. Конопля

Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди