64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 15.04.2019

Розглянуто актуальні питання

15.04.2019 року першим заступником голови райдержадміністрації Ружинською Л.М. проведено розширену оперативну нараду з основних питань життєдіяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

 

 

 

 


Про підсумки проходження опалювального періоду 2018-2019 років доповів начальник відділу житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури райдержадміністрації Гвоздік О.А.

 

 

 

 

 

 

Про проведення Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» на території району доповіли начальник відділу житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури райдержадміністрації Гвоздік О.А. та начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Зачепилівської селищної ради Швецов В.В.

 

 

 


Про підсумки виконання місцевих бюджетів району за І квартал 2019 року доповіли начальник фінансового управління райдержадміністрації Межерицька Г.І. та начальник фінансового відділу Зачепилівської селищної ради Євойлов В.В.

 

 

 

 

 

 

За підсумками наради першим заступником голови райдержадміністрації надано відповідні доручення.

 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаю вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваюсь, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

Голова Зачепилівської районної державної адміністрації

А.Л. Конопля

Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди