64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 23.04.2019

Відбулась робоча поїздка

Голова райдержадміністрації А.Л.Конопля,  заступник голови  Харківської  облдержадміністрації  В.Р. Данієлян, селищний голова Ю.В. Кривенко, начальник відділу ЖКГ  О.А. Гвоздік, керівник апарату райдержадміністрації В.О Кисіль відвідали з робочою поїздкою  Бердянський старостинський округ Зачепилівської селищної ради.

 

 

 

 

Під час робочої поїздки було проведено огляд стану будівництва амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с.Бердянка. обговорено  питання щодо введення в експлуатацію амбулаторії, обговорено шляхи вирішення проблемних питань  та строк виконання запланованих робіт.

 

 

 

 


 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди