64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 26.04.2019

Загиблого на Донбасі українського воїна Юрія Коновода провели в останню путь

    26 квітня, в селищі Ланна Карлівського району Полтавської області попрощалися із загиблим на Донбасі  Юрієм Миколайовичем Коноводом жителем селища Зачепилівка.

    Молодший сержант Юрій Коновод служив у 24 окремому штурмовому батальйоні «Айдар» 53 окремої механізованої бригади.  Разом із побратимами зупинив переміщення ворожої піхоти. Під час зміни позиції молодший сержант Коновод дістав смертельне кульове поранення в груди.

    Хоча Юрій Миколайович понад 30 років жив і працював у Зачепилівці за його заповітом поховали героя у рідній Ланні Карлівського району Полтавської області 26 квітня.
    Віддати останню шану загиблому Юрію Миколайовичу до селища Ланни прибула делегація Зачепилівського району на чолі з керівництвом Зачепилівської райдержадміністрації, Зачепилівської районної ради та Зачепилівської селищної ради.

Вічна пам'ять герою !


Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди