64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 08.05.2019

Привітання ветеранів

До Дня пам’яті та примирення та 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, районної державної адміністрації Андрій Конопля, голова районної ради Іван Загній, заступник голови районної ради Сергій Дорошенко, заступник селищного голови Олена Подколзіна голова районної Організації ветеранів України Тетяна Шур  відвідали учасників бойових дій, ветеранів війни, які проживають на території Зачепилівського району та привітали їх з наступаючими святами.

 


В теплій, дружній атмосфері всі присутні привітали та побажали ветеранам міцного здоров’я, суспільної поваги й підтримки, душевного тепла, добробуту та щасливого довголіття.  Попри хвороби і вік, пережиті важкі випробування у роки військової юності, ветерани не втратили оптимізму. В знак пошани ветеранам були вручені квіти,  вітальні листівки та подарункові набори.

Також Керівництво району відвідали Братську могилу на Рунівщині та вшанували померлих.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди