64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 08.05.2019

Шановні громадяни!

Повідомляємо, що 13 травня 2019 року заплановано проведення особистого прийому громадян та робочого візиту до Зачепилівського району Харківської області начальника Головного територіального управління юстиції у Харівській області Тетяни Єгорової-Луценко.

Відбудеться робоча зустріч з головами сільських та селищних рад, об’єднаних територіальних громад Зачепилівського району (орієнтовний час заходу 10.00). Крім того повідомляємо, що прийом громадян буде проведено на базі Зачепилівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області (орієнтовний час заходу 12.00)

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди