64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 09.05.2019

До Дня пам’яті та примирення та 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відбулися урочисті заходи

8 травня До Дня пам’яті та примирення в Зачепилівському райнному будинку культури відбувся тематичний захід «Пам’яті жити в віках».

9 травня на Зачепилівщині відбувся урочистий мітинг, учасники якого пройшли святковою ходою до меморіалу Матері - Вітчизни  аби віддати глибоку шану ветеранам Другої світової війни, мужнім визволителям Вітчизни від нацизму та в знак шани поклали квіти. На мітингу були присутні керівники та працівники організацій, установ району, школярі та жителі селища.

 

Після урочистої частини для ветеранів війни та всіх бажаючих в Зачепилівському райнному будинку культури було проведено урочистий тематичний захід.

На тематичному заході до громади та ветеранів звернулися голова голова районної державної адміністрації Андрій Конопля, голова районної ради Іван Загній, настоятель  Свято - Архангело – Михайлівського храму отець Ігор, голова районної Організації ветеранів України Тетяна Шур, та побажали міцного здоров’я, чистого неба над головою, подякували людям, які стали на захист країни у воєнні часи.

На почесному заході виступили гурти «Мрія», «Калина», артисти району, школярі, а також діти з дитячого садочку «Ромашка».

 

Більше фото

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди