64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 23.05.2019

Відбулась робоча нарада

23 травня 2019 року під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Л. Ружинської була проведена робоча нарада з питань оздоровлення дітей в літній період в Зачепилівському районі в 2019 році.

Станом на 23.05.2019 року оздоровленням охоплено 15 дітей, які потребують соціальної уваги та підтримки. 8 дітей відпочило в українському дитячому центрі «Молода гвардія» та 7 дітей в Міжнародному дитячому центрі «Артек». Через систему освіти відпочинком планується охопити 1040 дітей. Відпочинок учнівської молоді буде здійснюватись в таборах відпочинку з денним перебуванням.

Під час наради були обговорені намічені шляхи вирішення постанвлених завдань.

 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди