64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 24.05.2019

Перший заступник голови Зачепилівської райдержадміністрації Л.Ружинська привітала дітей із Останнім дзвоником

24.05.2019 року в Новомажарівській , Малоорчинській, Рунівщинській та в Чернещинській загальноосвітніх школах пролунало свято Останнього дзвоника.

Із привітальними словами до Новомажарівської загальноосвітньої школи завітала перший заступник голови районної державної адміністрації Л. Ружинська і побажала  випускникам  міцного здоров’я, успіхів, особистих перемог, а школярам  чудових літніх канікул, гарного відпочинку та яскравих незабутніх вражень.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди