64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 29.05.2019

Відбулось засідання районної Координаційної ради

29.05.2019 року о 10.00 годині заступником голови районної державної адміністрації О. Соколовим було проведено засідання Координаційної ради з питань протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, сім’ї, гендерної  рівності та протидії торгівлі людьми.

 

 

 


На нараді були присутні представники Управління праці та соціального захисті населення, Служби у справах дітей, Територіального центру соціального обслуговування, Відділу освіти молоді та спорту та правоохоронних органів.

 

 


 

Під час засідання було розглянуто низку питань:

1.     Аналіз фактів вчинення домашнього насилля за 5 місяців 2019 року та вжиті заходи кривдників.

2.     Про надання соціальних послуг сім’ям, дітям та молоді, яі постраждали від домашнього насильства та потребують сторонньої допомоги.

3.     Про комплексну допомогу жінкам, які постраждали від насильства за ознакою статі з використанням ресурсу Кризового Соціального центру.

4.     Про стан виконання протокольних рішень за підсумками засідання Координаційної ради від 13.03.2019 року

Було з’ясовано, що за 5 місяців відбулось 12 випадків насилля  в сім’я (для порівняння, в 2018 році за перші 5 місяців відбулося 11 випадків) та на кожен випадок поліцією були притягнуті кривдники до адміністративної відповідальності.

По розглянутим питанням були винесені відповідні рішення та висловлені пропозиції та рекомендації.

 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди