64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 31.05.2019

Відбулося свято Останнього дзвоника

Підійшов до завершення останній місяць весни, а з ним і навчальний рік для школярів. Для більшості з них це радісна пора – початок найдовших і найцікавіших літніх канікул, а для випускників – це своєрідний поріг, який символізує закінчення дитинства й старт у доросле життя.

31 травня в Зачеппилівській ОТГ відбулися загальношкільні свята Останнього дзвоника, які зібрали всю шкільну родину – учнів, вчителів, батьків та багато гостей. Немає на світі такої людини, яка не запам’ятала б останній шкільний  дзвінок, адже це не тільки гарне свято, це ще й розлука з дитинством, яке швидко пролетіло, розлука з однокласниками, вчителями.
 До закладів освіти району на святкові лінійки завітали керівники районної влади, структурних підрозділів райдержадміністрації, депутати районної ради.

Із привітальними словами до Бердянської загальноосвітньої школи завітав голова районної державної адміністрації А. Конопля щоб привітати молоде покоління, вчительський коллектив  та батьків зі святом.


Більше фото


Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди