64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 03.06.2019

Голова районної державної адміністрації Андрій Конопля взяв участь у відзначенні Міжнародного дня захисту дітей

Щороку в перший день літа відзначається  Міжнародний день захисту дітей. Це чудове свято радості, свято надії на краще майбутнє. Aдже діти — це цвіт Землі, майбутнє нашої країни і кожного з нас, найдорожчий наш скарб, безмежна радість і щастя. Приходять діти у світ зовсім маленькими і безпомічними, а ми, дорослі, повинні їх виростити, огорнути затишком і теплом, щирою ніжністю, батьківською турботою і великою та святою материнською любов’ю.

 

 

Сьогодні на площі селища відбувся святковий захід  до Міжнародного дня захисту дітей за участю колективів художньої самодіяльності дитячої музичної школи, районного будинку культури та будинку дитячої та юнацької творчості.

Після заходу всі бажаючі могли взяти участь в багатьох розвагах на площі та в парку селища.

Більше фото

 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди