64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 03.06.2019

Надання послуг роботодавцям

Державна служба зайнятості України — посередник між роботодавцем та шукачем роботи на ринку праці. З моменту, коли роботодавець надає до служби зайнятості інформацію про потребу в кадрах (вакансії), він набуває статусу замовника кадрів. Щоб спростити комунікацію, державна служба зайнятості впровадила  інтернет-сервіси співпраці з роботодавцями. Роботодавець може замовити підбір кадрів та надати звіт за формою № 3-ПН через сайт Державної служби зайнятості України.

У 2018 році впроваджено сервіс «Електронний кабінет роботодавця», персональне автоматизоване робоче місце, доступ до якого можна отримати за допомогою комп’ютера, підключено до мережі інтернет, а також з мобільного телефону. Отримати доступ до такої послуги дуже просто. Для цього роботодавцю необхідно звернутись до центру зайнятості, надати адресу електронної пошти та отримати логін і пароль, за допомогою яких отримати доступ до власного електронного кабінету в центрі зайнятості.

Користуючись «Електронним кабінетом», можна переглянути актуальність реквізитів свого підприємства, що містяться у базі служби зайнятості та стан укомплектування заявлених вакансій; кількість направлень центром зайнятості претендентів на роботу; договори працевлаштування після професійного навчання, а також на організацію громадських та інших робіт тимчасового характеру; здійснити добір працівників, переглядаючи резюме; подати звіт за формою 3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)».  Крім того,  переглядати звіти за формою 4-ПН «Інформація про заплановане масове вивільнення працівників у зв’язку із змінами в організації виробництва і праці», 1-ПА «Інформація про кількість працевлаштованих громадян суб’єктами господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні та здійснюють наймання працівників для подальшого виконання ними роботи в Україні в інших роботодавців тощо. Запрошуємо роботодавців до співпраці!!!! Звертайтеся до Зачепилівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості. Сподіваємось, що послуги та нововведення служби зайнятості стануть в нагоді всім роботодавцям та безробітним нашого району.

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди