64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 10.06.2019

Проведено робочу нараду

10 червня 2019 року під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Л. Ружинської була проведена робоча нарада з питань призову громадян на військову службу.

Під час наради було окреслено першочергові завдання та наголошено на тому, що потрібна максимальна зосередженість на виконанні завдань. Обговорено  питання комунікації між військовим комісаріатом та правоохоронними органами. По завершенні наради підсумовано та запропоновано конкретні дії й заходи для якісного й ефективного проведення призову громадян.

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди