64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 13.06.2019

Відбулась зустріч

13.06.2019 року  до Зачепилівської РДА завітала Соловей Валентина Іванівна – начальник відділу профорієнтації та конкурсного відбору ХарРІ НАДУ.

О 13.00 годині в залі засідань відбулась зустріч Валентини Іванівни із працівниками Зачепилівської РДА, під час якої вона запрошувала на навчання до Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України. Було повідомлено про правила вступу та умови навчання в інституті.

Для більш докладної інформації пропонується зайти на сайт ХарРІ НАДУ: http://www.kbuapa.kharkov.ua/, або телефонувати за номером (057) 732-65-05

 

 

 

 

 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди