64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 14.06.2019

Відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

13 червня 2019 року, о 16 годині відбулося чергове засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області в режимі відео конференції.

Під час засідання було розглянуте питання щодо виконання інженерних, санітарних, та протипожежних заходів на полігонах твердих побутових відходів, виявлення та недопущення утворення несанкціонованих сміттєзвалищ на території Харківської області.

На засіданні були присутні члени комісії комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням голови Зачепилівської райдержадміністрації А. Коноплі.  

У ході засідання надано доручення та намічені шляхи вирішення проблемних питань.

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди