64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 27.06.2019

Урочистості з нагода Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни

21 червня,  з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни, відбулось покладання квітів до до меморіалу Матері – Вітчизни.

У цей день символічно вклонились загиблим у роки війни та хвилиною мовчання вшанували пам'ять всіх жертв війни в Україні голова райдержадміністрації Андрій Конопля, перший заступник голови райдержадміністрації Лариса Ружинська, заступиник голови районної ради Сергій Дорошенко, представники районної організації ветеранів України, а також колективи підприємств, установ та організацій району.

Кожен раз в цей День ми згадуємо. Згадуємо про тих, хто так і не повернувся з цієї війни. Про тих, хто кров’ю і потом відстоював нашу перемогу. Про тих, хто першим прийняв на себе цей страшний удар і про тих, чиї життя були покалічені і зруйновані.

 

 

 

 


 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди