64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 27.06.2019

Відбувся захід до Дня державного службовця

24 червня о 10 годині в Залі Засідань Зачепилівської РДА відбулася святкова програма присвячена до Дня державної служби.

Під час тематичної програми голова Зачепилівської районної адміністрації Андрій Конопля, голова Заепилівської районної ради Іван Загній, перший заступник селищного голови  Олена Подколзіна привітали кращих представників державної служби району за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків та високий рівень професійної майстерності отримали грамоти і подяки районної ради та районної державної адміністрації.


 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди