64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 27.06.2019

Робочий візит голови Харківської обласної ради Сергія Чернова до Зачепилівського району

26 червня, в рамках робочої поїздки, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов завітав до Зачепилівського району та побував на низці об’єктів соціальної та культурної сфер.

Очільник облради побував у  дитячому садочку-яслах «Ромашка», у Зачепилівській загальноосвітній школі, також він оглянув районний Будинок культури.

Зокрема, Сергій Чернов наголосив, що, порадившись з громадою, було прийняте рішення насамперед сфокусуватися на закладах освіти – дитячих садочках та школах.

Так, обласна рада у 2019 році розглядає можливості фінансування: капітального ремонту покрівлі даху Миколаївської школи, Зачепилівської школи, відновлення покрівлі Руновщинської школи. Також на модернізацію очікують і заклади сфери культури району. Потребує ремонту Зачепилівська центральна районна бібліотека, Рунівщинський сільський будинок культури, Будинок культури у селі Леб’яже, приміщення Будинку культури у селі Миколаївка та покрівля Новомажарівського Будинку культури.

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов провів зустріч із активом Зачепилівського району.

До того ж, Сергій Чернов наголосив, що дуже занепокоєний ситуацією у районі, що склалася навколо постачання питною водою, водовідведення та газифікації населених пунктів.

«Нашим завданням було та залишається – зберегти у ці непрості часи стабільність та спокій в регіоні. Думаю, що ми разом з вами, кожним мешканцем області, у тому числі Зачепилівського району, з цим завданням впоралися», – зазначив він.

Спілкуючись із активом району, Сергій Чернов поділився своїм баченням на подальший розвиток області та зокрема Зачепилівщини.Також в рамках візиту Сергій Чернов в індивідуальному порядку розглянув особисті питання жителів району. В цілому йшлося про надання матеріальної допомоги на лікування, яку голова облради пообіцяв надати кожному, хто цього потребує.

Голова обласної ради повідомив що, у 2019 році в обласній програмі соціально-економічного розвитку серед пріоритетних для фінансування у Зачепилівському районі виділено 16 об’єктів на 52 млн грн.

Більше фото

 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди