64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 27.06.2019

Урочистий захід до Дня Конституції України

Є дати, які укріплюють нації, виражають дух народу, символізують його славне минуле, сьогодення й майбутнє. До їх числа, безумовно, належить День Конституції України – свято волі, миру і доброї злагоди всіх громадян на основі закону і справедливості.

Сьогодні, 27 червня, в залі засідань районної державної адміністрації відбулась тематична програма присвячена 23-річниці Конституції України, в якій взяли участь голова районної державної адміністрації Андрій Конопля, заступник голови районної ради Сергій Дорошенко, представники установ, підприємств та організацій району. 


Вітаючи всіх  з Днем Конституції України Андрій Леонідович та Сергій Васильович побажали миру, спокою, здоров’я, щасливої долі, добра та процвітання. 

По закінченню урочистостей відбулося покладання квітів до Памятного знаку  Незалежності України.

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди