64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 03.07.2019

Перший заступник голови районної державної адміністрації Л. Ружинська провела виїзну нараду

В ході підготовки до зимового періоду 2019-2020 років перший заступник голови районної державної адміністрації Л. Ружинська провела виїзну нараду з керівниками Новомажарівської ЗОШ І-ІІІ ст., Зіньківщинської ЗОШ І-ІІІ ст., Сомівської ЗОШ І-ІІІ ст., Новомажарівського ФАП, Пекелянського медичного закладу, Сомівського медичного закладу.

На нараді були присутні начальник відділу ЖКГ – О. Гвоздік, Начальник відділу освіти РДА – О. Петренко. Були розглянуті питання щодо виконання ремонтних робіт, необхідності заміни котлового обладнання на котельні Новомажарівської ЗОШ, заготівлі вугілля і дров.

Лариса Миколаївна наголосила про необхідність дотримання плану графіку підготовки до осінньо-зимового періоду 2019-2020 років.


 

 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди