64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 04.07.2019

Перший заступник голови районної державної адміністрації Л. Ружинська провела виїзну нараду

В ході підготовки до зимового періоду 2019-2020 років перший заступник голови районної державної адміністрації Л. Ружинська провела виїзну нараду на території Миколаївського старостинського округу, Лебяжського старостинського округу, Рунівщинської сільської ради та Чернещинської сільської ради.

В ході перевірки закладів освіти та медицини були виявлені недоліки на які вказано керівникам шкіл та медичних установ. Також були перевірені дошкільні заклади на території Рунівщинської сільської ради та Чернещинської сільської ради.

Всі недоліки будуть додатково розглянуті на засіданні штабу, який відбудеться 08.07.2019 року.

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди