64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 08.07.2019

Розглянуто актуальні питання

08.07.2019 року головою райдержадміністрації Коноплею А.Л. проведено розширену оперативну нараду з основних питань життєдіяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Про посилення протипожежного стану на території Зачепилівського району доповів начальник районного сектору Головного управління ДСНС України у Харківській області А.П.Босенко.

 

Про підготовку та початок збирання ранніх зернових та зернобобових культур у сільськогосподарських підприємствах доповів начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Ю.І.Ткаченко.

Про хід оздоровчої кампанії 2019 року в Зачепилівському районі доповіла начальник відділу освіти, молоді і спорту райдержадміністрації О.О.Петренко.

 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди