64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 08.07.2019

Відбулось засідання штабу

08.07.2019 року під головуванням голови райдержадміністрації А. Коноплі та першого заступника голови райдержадміністрації Л. Ружинської проведено засідання штабу з організації підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2019-2020 років у Зачепилівському районі.


Під час засідання було розглянуто низку питань:

1.     Про недоліки які виявлені в ході перевірки соціальної сфери в рамках  підготовки до зимового періоду доповів начальник відділу житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури О. Гвоздік.

2.     Про виконання робіт АТ «Харківгаз» по монтажу газової мережі на багатоповерхових будинках доповів начальник відділу містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства Зачепилівської ОТГ В. Швецов.

3.     Щодо виконання заходів по підготовці КНП «Зачепилівська центральна районна лікарня» до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2019-2020 років доповіла головний лікар комунального некомерційного підприємства «Зачепилівська центральна районна лікарня» Зачепилівської районної ради.

4.     Щодо виконання заходів по підготовці КНП ЦПМСД до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2019-2020 років доповіла головний лікар КНП ЦПМСД Зачепилівського району О. Омельченко.

5.     Про заключення договорів с АТ «Харківгаз» на обслуговування газової мережі, встановлення обладнання на газові лічильники для дистанційної передачі даних доповів О. Зеленський.

6.     Щодо виконання заходів по підготовці закладів освіти до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2019-2020 років та  про заключення договорів с АТ «Харківгаз» на обслуговування газової мережі, встановлення обладнання на газові лічильники для дистанційної передачі даних доповіла начальник відділу освіти Зачепилівської РДА О. Петренко.

7.     Щодо виконання заходів по підготовці закладів культури до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2019-2020 років доповіла завідувач відділу культури Т. Корнєєва.

По розглянутим питанням були надані доручення та намічені шляхи вирішення проблемних питань.


 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди