64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 09.07.2019

Відбувся щорічний культурно-мистецький захід «Містерії Купала з Григорієм Варсавою»

На території Національного літературно-меморіального музею Григорія Сковороди відбувся щорічний культурно-мистецький захід «Містерії Купала з Григорієм Варсавою». Це свято одне із наймасовіших на Харківщині, основною метою якого є збереження і популяризування пісенно-обрядового, танцювального, ігрового мистецтва Слобожанщини.

         У традиційних «Містеріях Купала з Варсавою» взяли участь:                 КЗ «Зачепилівський районний будинок культури» Зачепилівської селищної ради (вокалістка - Левицька Анастасія та майстрині декоративно-ужиткового мистецтва: Дудко Алла та Позняк Олена) та Новомажарівський сільський будинок культури (вокальні гурти «Джерельце» та «Мажари», а також майстриня декоративно-ужиткового мистецтва Кайгородцева Ольга).

        Наші учасники отримали дипломи культурно-мистецького свята «Містерії Купала з Григорієм Варсавою» та подяки за високу виконавську майстерність відродження українських традицій.

     Тож, шануємо традиції, адже це те, на чому базується наша культура, яка згуртовує, цементує українську націю.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди