64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 31.07.2019

Відбулась робоча поїздка

31.07.2019 року перший заступник голови районної державної адміністрації Л. Ружинська відвідала Новомажарівську сільську раду.

Під час поїздки Лариса Миколаївна в присутності Новомажарівського селищного голови - О. Охрія та начальника відділу житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури райдержадміністрації - О. Гвоздіка провели виїзну нараду на території медичного закладу та дитячого садку. Під час наради розглядались питання щодо підготовки закладів до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2019-2020 років.  

Лариса Миколаївна відвідала Новомажарівську ЗОШ І-ІІІ ст., де разом з директором школи А. Завадою було розглянуто питання про заміну котла в котельні школи.

Також відбулась поїздка в с. Бердянка, де на будівництві амбулаторії проводиться благоустрій території.

По поставленим питанням були прийняті відповідні рішення.

 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди