64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 06.08.2019

Загиблого на сході українського воїна Олександра Бережного провели в останню путь

6 червня громада селища, бойові побратими, керівництво Зачепилівської райдержадміністрації, Зачепилівської районної ради та Зачепилівської селищної ради, а також працівники служб, організацій та підприємств району провели в останній шлях учасника бойових дій,  Олександра Анатолійовича   Бережного, який загинув на сході України.

О 13.00 годині від Свято-Архангело-Михайлівського храму відбулась траурна хода. По закінченні ходи перед присутніми зі словами скорботи виступили заступник голови районної ради С. Дорошенко, голова районної ради ветеранів Т. Шур, військовий комісар Зачепилівського районного військового комісаріату Д. Собакар, які виразили глибоку повагу та шану загиблому.

Вічна пам'ять герою!


 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди