64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 07.08.2019

Проведено робочу нараду

07.08.2019 року перший заступник голови районної державної адміністрації Л. Ружинська  провела робочу нараду щодо підготовки та проведення призову на строкову військову службу в жовтні-грудні 2019 року.

Під час наради було розглянуті питання щодо аналізу облікових даних про кількісний і якісний склад працівників, організації та проведення всебічного вивчення призовників, які підлягають черговому призову, організації медичного обстеження призовників, які підлягають призову на строкову службу.

Також, під час наради були обговорені питання щодо підготовки медичних та навчальних закладів до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2019-2020 років у Зачепилівському районі.

По розглянутим питанням були надані доручення та були прийняті відповідні рішення.

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди