64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 30.08.2019

УВАГА! Всеукраїнський профілактичний захід «Урок»

На виконання Закону України «Про загальну середню освіту», листа служби у справах дітей обласної державної адміністрації від 20.08.2019 року №01-42/2146 щодо проведення заходів в межах Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок», розпорядження районної державної адміністрації від 23.08.2019 року №109, з метою забезпечення реалізації ст.19 Закону України «Про охорону дитинства» щодо гарантованого права дітей на освіту розпочато проведення Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок», мета якого виявлення дітей шкільного віку, не охоплених навчанням на початок навчального року, усунення причин та умов даного явища; соціального захисту виявлених дітей, запобігання бездоглядності і безпритульності.

         Службою у справах дітей спільно з відділом сім’ї, дітей та молоді КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Зачепилівської селищної ради, Зачепилівським ВП Красноградського ВП ГУНП в Харківській області, заплановано проведення бесід по школах району з учнями, які допускають пропуски уроків, схильних до порушення дисципліни.

Згідно графіку проведення Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок» службою у справах дітей районної державної адміністрації спільно з відділом молоді та спорту районної державної адміністрації, відділом сім’ї, дітей та молоді КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Зачепилівської селищної ради, Зачепилівським ВП Красноградського ВП ГУНП в Харківській області, селищною та сільськими радами  під час обстеження житлово – побутових умов проживання сімей, які перебувають на обліку служби у справах дітей з дітьми та їхніми батьками проводяться профілактичні бесіди з роз’ясненням вимог чинного законодавства про обов’язкову середню освіту.

Профілактичний захід «Урок» проводиться протягом серпня-жовтня 2019 року. Проте протягом навчального року служба у справах дітей разом з суб’єктами соціальної роботи вживатиме заходів для того, щоб усі діти були охоплені навчанням і здобували загальну середню освіту, як того вимагає чинне законодавство.

 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди