64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 03.09.2019

Відбулося свято Першого дзвоника

День знань - особливе свято! Завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою. Це свято, яке відкриває перед кожним з учнів нові обрії пізнання себе і світу захоплень. Для когось цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, що прокладе межу між дитинством і дорослим життям. А для когось він — перший. Із нього розпочинається цікаве шкільне життя.

1 та 2 вересня з нагоди Дня знань у навчальних закладах Зачепилівського району відбулись святкові урочистості. Цього дня учні з квітами прийшли до рідної школи, аби привітати вчителів та один одного зі cвятом Першого дзвоника.

На святкування до учнів Миколаївської ЗОШ, Орчицької ЗОШ та Рунівщинської ЗОШ завітала перший заступник голови райдержадміністрації Л. Ружинська. Лариса Миколаївна привітала учителів, школярів і їх батьків із святом і побажала учням  успіхів у навчанні, вчителям — нових здобутків у їх нелегкій праці, батькам — у вихованні дітей.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди