64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 04.09.2019

В Зачепилівському районі приводяться до належного стану дороги

Бригада працівників філії «Зачепилівського райавтодору» приводять до належного стану дороги Зачепилівського району.

Працівниками проводяться роботи по приведенню автомобільної дороги від з’їзду зі швидкісної траси по напряму до с. Нове Мажарове до належного експлуатаційного стану. А саме, прибирання та обкошування розподільчої смуги та очищення узбіччя від сміття. Також по дорозі із Зачепилівки до Пекельного бригадa займається обслуговуванням дорожніх знаків, а саме їх вирівнюванням, а також встановленням нових. 

 

 

 

  

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди