64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 05.09.2019

Проведена селекторна нарада обласної державної адміністрації

05 вересня 2019 року об 11.00 під головуванням голови обласної державної адміністрації Ю. Світличної була проведена селекторна нарада обласної державної адміністрації: «Про організацію підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери Харківської області до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2019/2020 років».

На селекторній нараді були присутні перший заступник голови райдержадміністрації Л. Ружинська, а також керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та установ району.

Під час наради було розглянуто низку питань:

1.     Стан підготовки об’єктів житлово-комунального господарства, установ та організацій охорони здоров’я, освіти, соціально-культурного призначення.

2.     На якому етапі знаходиться робота з перевірки інспекцією Держенергонагляду у Харківській області готовності теплових господарств теплопостачальних підприємств та установ охорони здоров’я і освіти (які виявлені недоліки, термін їх усунення).

3.     На якому етапі знаходиться робота з перевірки котельного та газового обладнання підприємств та установ Головним управлінням Держпраці у Харківській області (які виявлені недоліки, термін їх усунення).

4.     Кількість підписаних паспортів готовності та актів готовності на житлові будинки.

5.     Проведена робота з НАК «Нафтогаз України» щодо укладання договорів на постачання природного газу.

6.     Забезпечення проведення розрахунків підприємствами теплоенергетики за природний газ для отримання номінацій газу.

7.     Рівень забезпечення твердим паливом закладів бюджетної сфери.

8.     Рівень розрахунків підприємств житлово-комунального господарства за енергоносії.

 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди