64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 05.09.2019

Питання легалізації робочих місць під постійним контролем

Під головуванням заступника голови райдержадміністрації О. Соколова проведено чергове засідання комісії з питань погашення заборгованості заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат підприємствами, установами та організаціями, легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення .

Під час засідання були розглянуті питання про стан заборгованості по заробітним платам в районі та легалізації трудових відносин. За показниками першого півріччя 2019 року середньомісячна заробітна плата штатного працівника по району становить 7343 грн (12 місце серед 34 районів та міст області).

З початку поточного року легалізовано 6 робочих місць. Також за результатами проведеної роботи управління праці та соціального захисту населення на території району заборгованість зі сплати ЄСВ зменшилась на 27%.

За результатами засідання комісії були прийняті відповідні рішення та сплановано подальшу роботу з цього напрямку.

 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди