64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 06.09.2019

Відбулась селекторна нарада

Перший заступник голови райдержадміністрації Л. Ружинська взяла участь у селекторній нараді з питання посилення заходів контролю за використанням та охороною лісів та передачі лісових земель з державної форми власності у комунальну, яка відбулась 06.09.2019 року о 15.00 годині під головуванням першого заступника голови обласної державної адміністрації  М. Беккера.

 


На нараді було розглянуто низку питань:

1.       Алгоритм дій щодо передачі земель у комунальну власність у розрізі земель сільськогосподарського призначення (несільськогосподарські угіддя), а саме полезахисних лісових смуг, а також земель лісогосподарського призначення, а саме лісів колишніх колективних сільськогосподарських підприємств, які не надані у користування.

2.       Створення комунального підприємства у підпорядкуванні органу місцевого самоврядування, якому доцільно передати на баланс лісові землі у постійне користування.

3.       Заходи, які здійснюються з метою охорони навколишнього природного середовища та збереження, захисту і відтворення лісів, а також проблемні питання.

По розглянутим питанням були підбиті підсумки та надані відповідні доручення.

 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди