64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 25.09.2019

Проведено виїзну нараду

Перший заступник голови Зачепилівської райдержадміністрації Л. Ружинська провела виїзну нараду з підрядною організацією «Перша слобожанська будівельна компанія» (директор – Дудка Валерій Михайлович) в с. Бердянка щодо введення в експлуатацію амбулаторії.

На нараді були розглянуті питання завершення будівництва об’єктів благоустрою на території амбулаторії та підготовки документів для здачі в Державну архітектурно-будівельну інспекцію щодо введення в експлуатацію.

 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди