64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 27.09.2019

У Зачепилівському дитсадку "Ромашка" відбувся ярмарок

Перший заступник голови райдержадміністрації Л. Ружинська взяла участь у ярмарку, який відбувся в дитсадку «Ромашка».

Вихованці нашого садочка взяли активну участь у проведенні святкового ярмарку. Усі групи доклали чимало зусиль, щоб створити святковий настрій. Працівники дитсадка, а також батьки та діти принесли на ярмарок домашню випічку, овочі, фрукти та солодощі.

Покупцями були не тільки жителі селища та батьки, а й гості – представники керівництва району та селищної територіальної громади, представники колективів установ та підприємств.

Під час проведення ярмарку були показані святкові номери, танці та співи.

По закінченню ярмарку всі присутні мали гарний настрій та яскраві враження.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди