64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 27.09.2019

Відбулося черговоме засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області

Перший заступник голови райдержадміністрації Л. Ружинська взяла участь в черговому засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області в режимі відео конференції.

 

 

 


Під час засідання були розглянуті питання:

1.     Готовність паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років

2.     Забезпечення протипожежного захисту об’єктів з масовим перебуванням людей (зокрема закладів соціального обслуговування населення, культури, освіти та охорони здоров’я, підприємств громадської торгівлі).

3.     Про стан забезпечення техногенної безпеки охоронних зон магістральних та розподільчих газопроводів.

 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди