64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 30.09.2019

30 вересня - День усиновлення!

30 вересня – це День про дітей, народжених у серці та День людей, які народжують серцем... 

Як же інколи складно буває звикнутися з думкою, що в будинку ніколи не буде дитячого сміху, а маленькі ніжки не пробіжать по коридору назустріч батькам. А може, і не варто звикати до подібних думок?

Людям, які опинилися в подібній ситуації, варто дізнатися про таке поняття як усиновлення.

Ця форми влаштування здатна подарувати кожній людині можливість бути щасливим, потрібним, коханим, а також дарувати ці почуття у відповідь.

Для деяких родин, стати усиновлювачами – прекрасний шанс пізнати всі принади материнства і батьківства.

І нехай нікого не лякає порядок усиновлення або удочеріння малюків. Усі чутки про складнощі сильно перебільшені. Щорічно сотні малюків потрапляють в нові сім'ї, хіба це не доводить, що все можливо?

Усиновлення визнане в Україні пріоритетною формою влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Громадяни України, які бажають усиновити дитину, можуть звернутися з письмовою заявою про взяття їх на облік кандидатів в усиновлювачі до служби у справах дітей за місцем проживання.

Кожен хто став надією для таких дітей, врятував їх від самотності, подарував віру і радість життя. І що б не було з нами, але завжди залишається вічне, неперевершене диво – дитина. І хвала родинам, які знайшли у своєму серці частку любові, а в родині – трішки тепла для тих діток, які по-справжньому потребують цього. А значить у світі стає на одну щасливу родину більше. Приймаючи дитину у родину – це вчинок, який заслуговує на повагу та пошану.

Народна мудрість стверджує: «З родини йде життя людини». Тому завданням нашої держави є влаштування до сімейних форм виховання тих діток, які втратили можливість жити у щасливій родині і які залишилися нікому не потрібними. Запорукою успіху є умова, коли батьки беруть дитину, тому що хочуть її любити, піклуватися про неї, дати їй сім`ю, підготувати її до дорослого життя. Якщо Ви можете подарувати дитині тепло материнських рук, лагідну посмішку та надійне татове плече, прийміть дитину у свою родину.

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди