64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 01.10.2019

В Зачепилівському районному будинку культури відбувся захід до Міжнародного Дня людей похилого віку та Дня ветерана

       1 жовтня 2019 року до Міжнародного Дня людей похилого віку та Дня ветерана в Зачепилівському районному будинку культури селищної ради   пройшла  святкова концертна програма  для ветеранів праці, людей, які пройшли великий  життєвий шлях.

      Слова привітання та щирої вдячності на їх адресу лунали від  керівництва району та депутата Харківської  обласної ради Івана Даниловича  Гляня.

     Кожен присутній на святі відчув насолоду від теплих поздоровлень, душевних пісень та чудових віршів від працівників будинку культури та майстрів народного мистецтва. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди