64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 03.10.2019

Відбувся святковий концерт до Дня працівників освіти "Шана, вдячність лише Вам"

З нагоди Дня вчителя у районному будинку культури відбувся святковий концерт. Шановних працівників освіти привітали  заступник голови районної державної адміністрації Олег Соколов та засупник голови районної ради Сергій Дорошенко. Кращих працівників освітньої галузі району нагороджено грамотами і подяками.

Святкову атмосферу створили працівники та аматори самодіяльної творчості Будинку культури. На сцені прозвучали найщиріші привітання та побажання педагогам, пролунали пісн
і, а танцювальні колективи подарували настрій запальними композиціями.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди