64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 28.10.2019

Урочистості до дня визволення України

28 жовтня відбулась тематична урочиста программа «Тих днів у памяті не стерти і сьогодні», присвячена 75-річниці вигнання нацистів з України.

Під час урочистостей були згадані роки війни, які пережила Україна, а також подвиги людей, які визволяли країну. Своєю хоробрістю, героїзмом, відвагою та любов’ю до Батьківщини вони довели, що Україна ніколи не скориться загарбникам. Подвиги українців на всіх фронтах Другої Світової війни були відзначені найвищими нагородами. Серед них і наші земляки, які стали героями Радянського Союзу: І. Сипало, М. Нечипоренко, В. Бурмака, А. Кизима, П. Коваленко, а також Г. Толоконцев, який став кавалером трьох орденів Слави.

По закінченні тематичної програми присутніми - першим заступником голови Зачепилівської райдержадміністрації Л. Ружинською, головою Зачепилівської районної ради І. Загнієм, керівництвом територіальної громади, представниками підприємств, установ та організацій району, учасниками АТО (ООС), чорнобильцями та ветеранами, мешканцями  району - було покладено квіти до Меморіалу Матері-Вітчизни та Алеї Пам’яті.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди