64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 21.11.2019

Вітання працівників сільського говподарства Новомажарівської сільської ради

16 листопада о 14.00 год. в с. Перещепино відбулося вшанування трударів сільського господарства Новомажарівської сільської ради  з нагоди їх професійного свята.

Зі словами привітань та нагородженням звернулись до працівників в.о. директора ТОВ «Колос Приорілля» Микола Григорович Кузнєцов, голова СВК «Заповіт – 2000» Сергій Юрійович Федорик і голова Новомажарівської сільської ради Олександр Григорович Охрій. Ветерани цієї почесної професії отримали в подарунок велосипеди.

Працівники та майстри народного мистецтва Зіньківщинського сільського клубу подарували присутнім виїзний святковий концерт. Музичні вітання також були від інструментального дует-шоу «Пікап» м.Дніпро.

  

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди