64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 21.11.2019

Відбулось пленарне засідання позачергової LIІІ сесії VII скликання Зачепилівської районної ради

21 листопада 2019 року о 10:00 год. за участю першого заступника голови районної державної державної адміністрації Лариси Ружинської відбулось пленарне засідання позачергової LIІІ сесії VII скликання під головуванням голови районної ради Івана Загнія.

  У роботі сесії взяли участь 18 депутатів районної ради.

  На сесію запрошені: заступники голови районної державної адміністрації, начальники управлінь та відділів адміністрації, представники районної газети, доповідачі з питань «порядку денного».

  На порядок денний сесійного засідання було винесено 6 питань та питання різне, а саме:

- питання про внесення змін до 2 районних програм;

- питання про затвердження 2 районних програм;

-питання про внесення змін до фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Зачепилівського району» на 2019 рік; 

- про надання згоди Комунальному некомерційному  підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги Зачепилівського району» Зачепилівської районної ради Харківської області  на повернення  переданого  в оренду медичного обладнання Комунальному некомерційному підприємству «Зачепилівська центральна районна лікарня» Зачепилівської районної ради Харківської області;

- про внесення змін до рішення районної ради від 18 грудня 2018 року «Про районний бюджет на 2019 рік».

 Питання були попередньо вивчені членами постійних профільних комісій, детально опрацьовані та рекомендовані на затвердження сесії районної ради.

 По кожному питанню, яке було розглянуто та обговорено депутатами районної ради, прийнято відповідне рішення щодо його виконання. 


Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди