64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 22.11.2019

Вшанували жертв голодоморів

Щорічно у четверту суботу листопада жителі України вшановують пам'ять людей, загиблих під час Голодомору 1932-1933 року. Геноцид знищив понад 7 мільйонів чоловік на території України і 3 мільйона українців за її межами.

22 листопада 2019 року жалобною ходою жителі сел. Зачепилівка пройшли до Пам’ятного знака жертвам Голодомору, який встановлено на центральному цвинтарі селища.

У заході взяли участь  керівництво  району, духовенство, керівники підприємств, установ, організацій району, представники громадських організацій та мешканці селища. За традицією, всі присутні запалити свічки на знак світлої пам’яті про земляків, які померли у ті страшні роки, та мільйонів загиблих від голодомору українців.

Учасники заходу вшанували їх світлу пам'ять хвилиною мовчання та покладанням квітів до Пам’ятного знака жертвам Голодомору 1932-1933 років.


 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди