64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 27.11.2019

Доведено до відома

25 листопада 2019 року перший заступник голови райдержадміністрації Л. Ружинська та керівник апарату райдержадміністрації В. Кисіль довели до працівників РДА та структурних підрозділів розпорядження Харківської облдержадміністрації та Зачепилівської райдержадміністрації.

Керівництвом райдержадміністрації було доведено до працівників РДА та структурних підрозділів розпорядження Харківської облдержадміністрації №585 від 22.11.2019 «Про внесення змін до граничної чисельності працівників районних державних адміністрацій» та розпорядження Зачепилівської райдержадміністрації №93-к від 25 листопада 2019 року «Про затвердження структури та граничної чисельності працівників апарату та структурних підрозділів районної державної адміністрації»

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди