64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 27.11.2019

Проведено інформаційно-консультаційну та профорієнтаційну роботу

Директор Зачепилівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості Гвоздік Неля Віталіївна спільно з керівником апарату Зачепилівської райдержадміністрації Кисілем Валерієм Олексійовичом відповідно до плану спільних дій спрямованих на мінімізацію наслідків вивільнення провели інформаційно-консультаційну та профорієнтаційну роботу з вивільнюваними працівниками.

Під час роботи були розглянуті теми які стосувалися надання якісних послуг щодо сприяння у працевлаштуванні особам до набуття статусу вивільненого, виявлення схильностей до зайняття підприємницькою діяльністю, а також адаптація працівників в ситуації з запланованим вивільненням.

По закінченню бесіди, Неля Віталіївна надала відповіді на виникаючі запитання у працівників РДА.


 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди