64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 13.12.2019

Проведено робочу нараду

13 грудня 2019 року за головуванням першого заступника голови Зачепилівської райдержадміністрації Л. Ружинської було проведено робочу нараду.

Під час наради були розглянуті питання проведення позапланових заходів державного нагляду за додержанням вимог законодавства у складі техногенної та пожежної безпеки у місцях масового перебування людей. Передусім у закладах освіти, соціального обслуговування населення, охорони здоровя та культури.

Доповідачами виступали головний лікар КНП «Зачепилівська центральна районна лікарня» - С. Жарікова, головний лікар КНП ЦПМСД Зачепилівського району – О. Омельченко, начальник відділу освіти Зачепилівської ОТГ – О. Зеленський, начальник відділу освіти Зачепилівської РДА – О. Петренко.

По закінченню наради, Лариса Миколаївна надала відповідні доручення.    


Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди