64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 16.12.2019

Розглянуто актуальні питання

  16.12.2019 року першим заступником голови райдержадміністрації Ружинською Л.М. проведено розширену оперативну нараду з основних питань життєдіяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Про вжиття заходів щодо недопущення епідускладнень з грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій на території Зачепилівського району доповіла головний лікар комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Зачепилівського району» О.І.Омельченко.

Про підсумки роботи галузі тваринництва та перспективи її розвитку доповів головний спеціаліст управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Р.М. Приходченко.

      Про підсумки оздоровлення та відпочинку дітей в Зачепилівському районі за 2019 рік доповіла начальник відділу освіти, молоді і спорту райдержадміністрації О.О.Петренко.

       Про хід виконання районної Програми «Шкільний автобус» на 2018-2020 роки доповіла начальник відділу освіти, молоді і спорту райдержадміністрації О.О.Петренко.

       Про  санітарний стан населених пунктів та ліквідацію несанкціонованих сміттєзвалищ доповів начальник відділу  житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури райдержадміністрації О.А.Гвоздік.

     За підсумками наради першим заступником голови райдержадміністрації надано відповідні доручення.


 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди